Ledri Vula sjell së shpejti këngën e re, zbulohet bashkëpunimi me këngëtarin e njohur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:22 24-06-2019 Ledri Vula sjell së shpejti këngën e re, zbulohet bashkëpunimi me këngëtarin e njohur (FOTO)

Ledri Vula dhe Lumi B së shpejti do të sjellin bashkë një projekt të ri muzikor.

 

Ka qenë reperi Lumi B që ka dhënë lajmin e gëzueshëm për të gjithë fansat.

Anëtari i grupit ‘Kaos’ konfirmoi se do të bëhet edhe një herë bashkë me Ledrin për të sjellë projektin e radhës i cili do të titullohet ‘Kiss Kiss’.

Pas kësaj ishin të menjëhershme reagimet e fansave të dy artistëve të cilët duket se mezi po presin edhe këtë bashkëpunim, pasi çdo duet i dyshes më parë kishte rezultuar me sukses.

5444.jpg

3232-2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12139582633972
array(1) { ["section"]=> string(96) "ledri-vula-sjell-se-shpejti-kengen-e-re-zbulohet-bashkepunimi-me-kengetarin-e-njohur-foto-169476" }