Legjenda e futbollit anglez në gjendje të mjerueshme, fotografohet rrugëve i dehur dhe nudo (Foto)

Publikuar tek: bota, më 21:18 11-07-2016 Legjenda e futbollit anglez në gjendje të mjerueshme, fotografohet rrugëve i dehur dhe nudo (Foto)

Dikur një prej futbollistëve më në zë të Anglisë, Pol Gaskoin tashmë nuk njhet fare. Ikona e futbollit anglez është fotografuar rrugëve i dehur dhe nudo.

Sipas “The Sun”, ish-futbollisti i Njukastle dhe Spurs është i varur nga droga. Në ballin e tij shihet një plagë ndërsa në gojë mban një cigare të përthyer dhe zbret nga taksia vetëm me robdishanin. Sipas dëshmitarëve policia e ka ndjekur dhe detyruar të kthehet në shtëpi. 

df44tyhhhenshot_1.jpg

fgh5656666_1.jpg

ghr6h6rrh6h6h6hnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031378984451294
array(1) { ["section"]=> string(101) "legjenda-e-futbollit-anglez-ne-gjendje-te-mjerueshme-fotografohet-rrugeve-i-dehur-dhe-nudo-foto-46259" }