Legjenda e rrokut shkel herë të parë në tokën shqiptar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:46 09-09-2017 Legjenda e rrokut shkel herë të parë në tokën shqiptar

Ai njihet si legjenda e rrokut botëror, ndërsa sot shkel për herë të parë në tokën shqiptare.

Ditën e sotme Joe Lynn Turner, ish- vokalist i grupit Deep Purple dhe Rainboë do të vijë në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari” në Kosovë.

Joe Lynn Turner, do të performojë në koncertin e festës së vjeljes së rrushit “HardhFest 2017”, ndërsa ka zgjuar mjaft interes jo vetëm nga publiku, por edhe mediat vendase.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096049308776855
array(1) { ["section"]=> string(60) "legjenda-e-rrokut-shkel-here-te-pare-ne-token-shqiptar-91685" }