Legjenda e sportit shqiptar, plot 70 vjeç por shikoni ç’është në gjendje të bëjë

Publikuar tek: sport, më 13:50 03-08-2018 Legjenda e sportit shqiptar, plot 70 vjeç por shikoni ç’është në gjendje të bëjë faruk Kalleshi, peshengrites

Është padyshim një legjendë e sportit shqiptar.

E kemi fjalën për mjeshtrin e peshëngritjes Faruk Kalleshi i cili ka nën lëkurë 70 vite jetë por kjo neuk e pengon mesa duket të ndërrmarë aventura të guximshme.

Kalleshi është hedhur me parashutë dhe ka përjetuar mjaft emocion.

“Lartësia është guxim dhe mua s’më ka munguar kurrë”, shkruan me krenari peshëngritësi ndërsa ndan edhe këto foto për miqtë e tij.

38257346_1886857648276524_7264199082464247808_n.jpg

38391889_1886857684943187_5614415424385974272_n.jpg

38267366_1886857718276517_1418099051819171840_n.jpg

38254859_1886857818276507_1495252886546808832_n.jpg

38267346_1886857604943195_1252231580965928960_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029457092285156
array(1) { ["section"]=> string(86) "legjenda-e-sportit-shqiptar-plot-70-vjec-por-shikoni-c-eshte-ne-gjendje-te-beje-130034" }