Legjendarët e rrock-ut shqiptar zbresin te Amfiteatri, Veliaj: Eja, këndo dhe kërce nën tingujt e muzikës

Publikuar tek: kulture-art, më 13:09 07-10-2019 Legjendarët e rrock-ut shqiptar zbresin te Amfiteatri, Veliaj: Eja, këndo dhe kërce nën tingujt e muzikës

Legjendarët e Rrockut shqiptar zbresin në Amfiteatrin e Tiranës!

Për këtë surprizë të bukur mbrëmjen e nesërme ka dhënë mesazhin e tij edhe kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Me anë të një postimi në faqen zyrtare, kryebashkiaku fton qytetarët të shijojnë nga afër magjinë e kësaj nate.

Mesazhi i Veliajt:

Muzikë ‘Rock’ dhe energji pozitive, fto miqtë dhe eja te Amfiteatri më 8 tetor, në orën 20:00.

Artistët e mëdhenj Aleksandër Gjoka, Elton Deda, Redon Makashi, Flaka Krelani, Kastriot Tusha, Eneda Tarifa dhe i ftuari special, Kristos Dantis do të performojnë vetëm për ju.

Eja, këndo dhe kërce nën tingujt e muzikës “Rock” dhe jo vetëm!

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090410709381104
array(1) { ["section"]=> string(109) "legjendaret-e-rrock-ut-shqiptar-zbresin-te-amfiteatri-veliaj-eja-kendo-dhe-kerce-nen-tingujt-e-muzikes-181120" }