'Leku letër' për Nora Istrefin, paguan mijëra euro për një fustan dhe sandale (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:32 21-09-2020 'Leku letër' për Nora Istrefin, paguan mijëra euro për një fustan dhe sandale (FOTO)

Nora Istrefi është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë shfaqet shumë provokuese me pozat që ajo bën.

Para pak ditësh ajo postoi një foto ku shihej e kuruar deri në detaje, ku shihej e veshur me një fustan të verdhë dhe një palë sandale të zeza.

Faqja e njohur në Instagram "What they Wearin" ka zbuluar që veshja e këngëtares kushton 2300 euro.

Ku fustani i saj kushton plot 1300 euro, ndërsa sandalet e saj 995 euro.

Screenshot_7.pngScreenshot_8.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011626958847046
array(1) { ["section"]=> string(86) "leku-leter-per-nora-istrefin-paguan-mijera-euro-per-nje-fustan-dhe-sandale-foto-221173" }