Lëkundet vendi, tërmet në Kukës dhe Tiranë, ja sa ballë ishte

Publikuar tek: aktualitet, më 11:21 24-02-2018 Lëkundet vendi, tërmet në Kukës dhe Tiranë, ja sa ballë ishte

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë mëngjesin e sotëm në vend. Mësohet se tërmeti është ndjerë në Kukës dhe Tiranë.

Lajmin e bën të ditur Instituti i Gjeoshkencave, ku sqaron se bëhet fjalë për një tërmet me magnitudë 3 ballë. Lëkundjet janë regjistruar rreth orë 07:30 të mëngjesit të sotëm. Mësohet se epiqendra ka qenë në Kurbnesh, ndërsa lëkundjet janë ndjerë në Tiranë dhe Kukës.

rmet.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Valë shkarkimesh nga puna, rrezikojnë 200 punonjës (DETAJE NGA REFORMA E KONTROLLET RRUFE)
Po ndodh në Tiranë/ Makina luksoze bie në GROPËN e Tregut Elektrik, 20 burra shkojnë për ta ndihmuar »
Article Logic
Execution time: 0.010910987854004
array(1) { ["section"]=> string(66) "lekundet-vendi-termet-ne-kukes-dhe-tirane-ja-sa-balle-ishte-111298" }