Lëkundje sizmike në Gjirokastër

Publikuar tek: aktualitet, më 18:02 18-09-2017 Lëkundje sizmike në Gjirokastër

Qyteti i Gjirokastrës dhe zonat përreth janë tronditur sot nga lëkundjet sizmike të një tërmeti 4.0 ballë i shkallës rihter.

Tërmeti është regjistruar rreth orës 16:47, në thellësi prej 2 kilometrash. Momentalisht nuk ka raportime për dëme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Burg përjetë për Admir Tafilin, jepen dënimet për bandën e vrasësve me pagesë
Vota e emigrantëve, reagon ish-ministri i kabinetit Rama: E pamundur, do ju lehtësohej puna hakerave »
Article Logic
Execution time: 0.010929107666016
array(1) { ["section"]=> string(37) "lekundje-sizmike-ne-gjirokaster-92794" }