Lëkundje të forta në Romë, goditet sërish qendra e Italisë

Publikuar tek: bota, më 13:12 24-08-2016 Lëkundje të forta në Romë, goditet sërish qendra e Italisë

Të tjera lëkundje tërmeti kanë goditur sërish qendrën e Italisë.

Mediat italiane shkruajnë se trëmeti ka goditur Romën dhe është pak kilometra nga epiqendra e tërmetit të mëparshëm.

Ndërkohë po ashtu raportohet se ka patur sërish lëkundje në Arkuata del Troto.

Mësohet se këto lëkundje janë regjistruar rreth orës 13:50, por nuk raportohet për viktima apo të plagosur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Melania Trump hedh në gjyq median e madhe britanike
Tërmet i fuqishëm 6.8 ballë në Mianmar, lëkundjet ndjehen nga Kina deri në Tailandë »
Article Logic
Execution time: 0.010780096054077
array(1) { ["section"]=> string(63) "lekundje-te-forta-ne-rome-goditet-serish-qendra-e-italise-50726" }