Lëkundje tërmeti në Durrës, ndihen edhe në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:27 01-06-2020 Lëkundje tërmeti në Durrës, ndihen edhe në Tiranë

Lëkundje tërmeti pak çaste më parë në detin Adriatik, ndihen edhe në Tiranë.

Lëkundjet kanë qenë të lehta por janë ndjerë nga shumë qytetarë. Sipas të dhënave paraprake, magnituda ka qenë 3.2 e shkallës rihter, pranë qytetit të Durrësit, me epiqendër në detin Adriatik dhe një një thellësi prej 5 kilometrash.

sdgsrhwe4hj3eh.jpg

fhsdhdfhdfh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0040750503540039
array(1) { ["section"]=> string(55) "lekundje-termeti-ne-durres-ndihen-edhe-ne-tirane-208696" }