Lëkundje tërmeti në Durrës, qytetarët: O Zot filloj prap

Publikuar tek: aktualitet, më 06:46 23-09-2020 Lëkundje tërmeti në Durrës, qytetarët: O Zot filloj prap

Lëkundje tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në Durrës, me epiqendër detin Adriatik.

Sipas faqes europiane të tërmeteve, lëkundjet kanë qenë me magnitudë 3.5 dhe me epiqendër detin Adriatik. Sipas qytetarëve që kanë bërë reagimet e tyre pas tërmetit në faqen e EMSC, tërmeti është ndjerë por nuk ka zgjatur shumë. Ai ka qenë 10 kilometër në tellësi të tokës.

“U ndje sa na zgjoi nga gjumi. Sukth”, shkruan një qytetar.

“O zot..filloi prap..jemi bo me hije”, shkruan një tjetër.

“E ndjeva por nuk ishte shume I forte 3.5 mo.”

“Zot na ruaj”

“Pak seconda po u ndje mir.”

“U ndie shum por pak sekonda.”

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010591983795166
array(1) { ["section"]=> string(61) "lekundje-termeti-ne-durres-qytetaret-o-zot-filloj-prap-221314" }