Lëkundje tërmeti në Prishtinë

Publikuar tek: rajon, më 19:02 15-01-2020 Lëkundje tërmeti në Prishtinë

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Prishtinë.

Sipas të dhënave të para sizmiologjike, epiqendra e tërmetit ka qenë 52 kilometra në veri-perëndim të Prishtinës rreth një orë më parë. Lëkundjet kanë qenë të magnitudës 3.8 dhe një një thellësi prej 2 kilometrash.

Paraprakisht nuk raportohet për dëme.

sdfswgwegh3eh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18483805656433
array(1) { ["section"]=> string(36) "lekundje-termeti-ne-prishtine-192171" }