Lëkundjet e forta të tërmetit live në studion e televizionit, ja si reagojnë të ftuarit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:45 23-09-2019 Lëkundjet e forta të tërmetit live në studion e televizionit, ja si reagojnë të ftuarit (VIDEO)

Një lëkundje e fortë tërmeti u regjistrua mbrëmë sërish në kryeqytet.

Ndërkohë, një gjë e tillë është ndjerë LIVE edhe në studion e "Ora Sport" në Ora News, me të ftuarit që për pak sekonda u shtangën.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 4 ballë dhe epiqendër 9 km në veri të Durrësit, ndërsa thellësia 40 km.

Po ashtu kujtojmë se një ngjarje e pazakontë ndodhi mbërëmë në Tiranë, ku për shkak të një lajmi të rremë, ku shkruhej për një tërmet shkatërrues,  qytetarët lanë shtëpisë dhe dolën në rrugë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023205995559692
array(1) { ["section"]=> string(99) "lekundjet-e-forta-te-termetit-live-ne-studion-e-televizionit-ja-si-reagojne-te-ftuarit-video-179443" }