Lëndimi i YLLIT Neymar, mjeku jep përgjigjen përfundimtare

Publikuar tek: sport, më 11:24 20-06-2018 Lëndimi i YLLIT Neymar, mjeku jep përgjigjen përfundimtare Neymar

Ylli i Brazilit, Neymar, u lëndua në ndeshjen me Zvicrën dhe u largua nga stërvitja e ditës së djeshme për shkak të dhimbjeve në kavilje  por “Tuttomercatonews” bën me dije  se Federata Braziliane e Futbollit ka informuar se Neymar do jetë nesër në fushë.

Lajmin e ka bërë me dije mjeku brazilian duke pohuar se ylli brazilian do i rikthehet stërvitjes.

“Neymar ka ndier një dhimbje në kavilie, pas shumë ndërhyrjeve që i janë bërë në ndeshjen ndaj Zvicrës. Sot dhe nesër paradite do të të bëjë disa terapi, ndërsa nesër pasdite do të kthehet në stërvitje”, ka pohuar mjeku i Brazilit.

Ndeshjen e radhës Brazili e ka me Costa Rica-n.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071549415588379
array(1) { ["section"]=> string(64) "lendimi-i-yllit-neymar-mjeku-jep-pergjigjen-perfundimtare-125105" }