Leo Messi 'tripletë' jashtë fushës, bëhet baba e poston foton dhe emrin fëmijës

Publikuar tek: sport, më 20:43 10-03-2018 Leo Messi 'tripletë' jashtë fushës, bëhet baba e poston foton dhe emrin fëmijës

Leo Messi ka marrë një lajm të gëzueshëm jashtë botës së futbollit, por në aspektin familjar.

Bashkëshortja e tij Antonella ka sjellur në jetë djalin e tretë të çiftit. Është vetë Messi që e ka konfirmuar lajmin me anë të një postimi në rrejtet sociale.

Argjentinasi tregon edhe emrin e foshnjes që do quhet Ciro. Gjithashtu ai tregon se si bashëkshortja ashtu edhe djali i tij gëzojnë shëndet të plotë dhe nuk kanë pasur komplikacione. Në këtë mënyrë Messi realizon ‘tripletën’ e tij jashtë fushës së futbollit ku pas djemëve Thiago dhe Matias vjen në jetë edhe Ciro.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02581000328064
array(1) { ["section"]=> string(83) "leo-messi-triplete-jashte-fushes-behet-baba-e-poston-foton-dhe-emrin-femijes-112855" }