Leonora Jakupi e mallëngjyer për të atin, i dedikon fjalë të vyera

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:53 13-10-2016 Leonora Jakupi e mallëngjyer për të atin, i dedikon fjalë të vyera

Leonora Jakupi ka ndjerë mall të thellë për të atin i cili nuk jeton më. Ai është një ndër heronjtë që luftuar në Kosovë deri në momentet e fundi të jetës së tij.

“Babi im , ushtari im, krenaria dhe mburrja ime, malli im.. Nuk po të tregoj se sa mall kam për ty e sa shumë më mungon po të them që je dhe mbetesh dashuria ime më e madhe o Bab dhe se rrugën tënde po e ndjek me shumë krenari!”-shkruan Leonora. 

14611073_786995224737058_109181022232660396_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020714044570923
array(1) { ["section"]=> string(71) "leonora-jakupi-e-mallengjyer-per-te-atin-i-dedikon-fjale-te-vyera-56046" }