Lërini Sarën dhe Lorin, shihni sa është rritur Redia Hoxha (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:37 27-08-2017 Lërini Sarën dhe Lorin, shihni sa është rritur Redia Hoxha (FOTO)

Sara dhe Lori Hoxha kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes, duke lënë në “hije” motrën e tyre më të vogël.

Por në një foto të postuar së fundmi nga motra më e madhe Lori, me motrën e vogël Redia, shihet se trashëgimtarja e tretë e Top Channel duket si një zonjushë e vërtetë.

Nga hera e fundit që ka dalë publikisht, Redia Hoxha është rritur shumë. Ajo që bie më shumë në sy është ngjashmëria e madhe që ka me Sarën. 

21122209_2074180352812490_1867334216_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020869016647339
array(1) { ["section"]=> string(68) "lerini-saren-dhe-lorin-shihni-sa-eshte-rritur-redia-hoxha-foto-90311" }