Letra që po trondit rrjetin, maturantin e pyesin çfarë do të bëhet në të ardhmen, përgjigja e tij është shokuese

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:11 27-09-2017 Letra që po trondit rrjetin, maturantin e pyesin çfarë do të bëhet në të ardhmen, përgjigja e tij është shokuese

Kjo letër, po bën xhiron e rrjetit. Një detyrë klase në lëndën e Gjuhë-Letërsisë me kërkesën: Çfarë dëshironi të bëheni në të ardhmen?

Dhe gjithçfarë ka dashur të bëjë ky nxënës maturant, është shpërndarës droge.

Mbi letër është shkruar data 25 shtator 2017, pra dy ditë më parë.

Dikush e ka bërë publike dhe tashmë përshkrimi i nxënësit për “profesionin e së ardhmes” po bën bujë në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091989040374756
array(1) { ["section"]=> string(116) "letra-qe-po-trondit-rrjetin-maturantin-e-pyesin-cfare-do-te-behet-ne-te-ardhmen-pergjigja-e-tij-eshte-shokuese-93823" }