LËVIZJA E BUJSHME: U largua me sherr nga Top Channel, ja ku do e shohim tani Jonida Shehun

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:32 15-12-2017 LËVIZJA E BUJSHME: U largua me sherr nga Top Channel, ja ku do e shohim tani Jonida Shehun

Gazetarja Jonida Shehu disa muaj më parë braktisi emisionin “Pasdite në Top Channel” dhe kjo mund të cilësohet si një nga lëvizjet që bëri më shumë bujë në këtë sezon televiziv.

Por mesa duket gazetarja sipas xing.al,  do të rikthehet me plane të reja dhe në një media të madhe si Televizioni Klan.

Përfaqësuesit ligjorë të Top Channel deklaruan se do të ngrinin padi për mungesë profesionalizmi, ndërsa vetë Jonida ka thënë se nuk ishte aspak dakord me mënyrën se si funksiononte puna dhe organizimi i emisionit.

Jonida Shehu nuk do mungojë më gjatë në ekranet shqiptare. Mbetet për t’u parë se me çfarë risie do vijë përpara publikut, këtë herë në tv Klan.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0224928855896
array(1) { ["section"]=> string(95) "levizja-e-bujshme-u-largua-me-sherr-nga-top-channel-ja-ku-do-e-shohim-tani-jonida-shehun-103214" }