Lëvizje e papritur: Ylli Rakipi lë “News24”, mësohet ekrani i madh ku do e shohim

Publikuar tek: aktualitet, më 21:13 05-01-2018 Lëvizje e papritur: Ylli Rakipi lë “News24”, mësohet ekrani i madh ku do e shohim

Gazetari Ylli Rakipi ka lënë televizionin “News24” ku drejtonte emisionin “Të Paekspozuarit” për të shkuar në Top Channel, ku përsëri do të drejtojë të njëjtin emision në vend të “Top Story” të Sokol Ballës i cili tanimë është larguar nga ky televizion.

Largimi i Rakipit nga "News24" konfirmohet nga burime pranë këtij televizioni për Shqiptarja.com.

Bashkë me Rakipin do jetë edhe Andi Bushati e Fatos Lubonja, grup që do të kërkojë t’i rikthejë të enjten "Top Channel".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 5 orë ndjekje në det me helikopterë dhe anije, policia jep detajet e operacionit për kapjen e gomones me drogë
Denoncimi: 'Biznesmeni kërkon 800 euro dhe premton punë në Suedi, na la rrugëve' »
Article Logic
Execution time: 0.01081109046936
array(1) { ["section"]=> string(84) "levizje-e-papritur-ylli-rakipi-le-news24-mesohet-ekrani-i-madh-ku-do-e-shohim-105582" }