Lëvizje surprizë, Alexis Sanchez 'braktis' Arsenalin, ky është destinacioni i ardhshëm

Publikuar tek: sport, më 00:52 29-12-2017 Lëvizje surprizë, Alexis Sanchez 'braktis' Arsenalin, ky është destinacioni i ardhshëm

Alexis Sanchez është një nga sulmuesit më të mirë në qarkullim, që edhe mbrëmjen e sotme i tregoi vlerat e tij duke i dhuruar një fitore Arsenalit.

Por prej kohësh ai është përfolur për një largim nga Londra, pasi kërkon të fitojë trofe/

Këtë herë mediat angelze flasin për një marrëveshje mes tij dhe Manchester City me Guardiolën që e kërkon me çdo kusht.

Portali anglez “TransferMarket” thotë se Alexis Sanchez e ka arritur marrëvjeshjen me City dhe me shumë mundësi transferimi do të bëhet që në janar.

Por një pengesë në këtë lëvizje mund të jetë Venger, i cili nuk dëshiron që të privohet nga sulmuesi i tij kryesor. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092458724975586
array(1) { ["section"]=> string(89) "levizje-surprize-alexis-sanchez-braktis-arsenalin-ky-eshte-destinacioni-i-ardhshem-104750" }