Lëviznin me taksi, policia ndalon 3 të rinj në ‘Komunën e Parisit’

Publikuar tek: aktualitet, më 20:21 22-08-2019 Lëviznin me taksi, policia ndalon 3 të rinj në ‘Komunën e Parisit’ ''Komuna e Parisit''

3 persona u ndaluan ditën e sotme nga policia e Tiranës ditën e sotme në zonën e ‘’Komunës së Parisit’’.

Të rinjtë po udhëtonin me taksi dhe u ndaluan nga një patrullë policie.

Njëri prej tyre ka tentuar t’u rezistojë forcave të rendit, por është shoqëruar me forcë në furgon.

Ende nuk dihet se për çfarë shkaqesh janë ndaluar 3 personat në fjalë, ndërkohë që policia nuk jep të dhëna të tjera.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022161960601807
array(1) { ["section"]=> string(70) "leviznin-me-taksi-policia-ndalon-3-te-rinj-ne-komunen-e-parisit-176052" }