Lezhë/ Autobusi me pasagjerë del nga rruga, nuk ka të lënduar

Publikuar tek: aktualitet, më 18:23 27-06-2015 Lezhë/ Autobusi me pasagjerë del nga rruga, nuk ka të lënduar

Një autobus me pasagjerë ka dal nga rruga pasditen e sotme në hyrje të qytetit të Lezhës. Ende nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar daljen nga rruga të mjetit, megjithatë raportohet se nuk ka të lënduar në rradhët e pasagjerëve.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjajres, ndërsa është bërë zhbollikimi i rrugës, e bllokuar nga autobusi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr në kodrat e Patosit, rrezikohen shtëpitë e banorëve
Dorëzohen pas rrethimit nga policia Arbion dhe Alban Aliko, të dyshuarit kryesorë për vrasjen e efektivit Basha (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.012770891189575
array(1) { ["section"]=> string(65) "lezhe-autobusi-me-pasagjere-del-nga-rruga-nuk-ka-te-lenduar-14783" }