Lezhë: Bllokohet nga dëbora, i sëmuri transportohet në spital me helikopter

Publikuar tek: aktualitet, më 15:50 01-03-2018 Lezhë: Bllokohet nga dëbora, i sëmuri transportohet në spital me helikopter

Një person në gjendje të rëndë shëndetësore është transportuar për në spital me helikopter.

I sëmuri ishte bllokuar nga bora në fshatin Vela të Lezhës.

Mësohet se ambulanca e kishte të pamundur të transportonte të sëmurin, dhe për këtë arsye u nevojit helikopteri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deutsche Telekom zbret portierin Neuer në Barcelonë
Kapen 60 kg drogë afër Kapshticës, arrestohen shqiptarët »
Article Logic
Execution time: 0.011445045471191
array(1) { ["section"]=> string(80) "lezhe-bllokohet-nga-debora-i-semuri-transportohet-ne-spital-me-helikopter-111895" }