Lezhë, digjet një stallë bagëtish

Publikuar tek: aktualitet, më 09:21 23-03-2015 Lezhë, digjet një stallë bagëtish

Një stallë bagëtish është djegur në Lezhë mëngjesin e sotëm ( e hënë 23 mars) në Lezhë.

Stalla i përkistë shtetasit Prend Zefi. Raportohet se në stallë ishin 14 krerë lopë, 2 krerë viça, 60 krerë derra dhe 400 dengje bari. Nuk dihet ende se çfarë e ka shkaktuar zjarrin dhe nëse ishte aksidental apo i qëllimshëm por policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton. Ndërkohë forcat e zjarrëfikseve bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncimi i mjekut: Shohin të gjithë sesi ngrihet një kat pa leje, dhe të gjithë bëjnë sikur nuk e shohin
Vrau bashkëshortin italian, 14 vjet burg Fitnete Mehmetit »
Article Logic
Execution time: 0.013384103775024
array(1) { ["section"]=> string(37) "lezhe-digjet-nje-stalle-bagetish-6669" }