Lezhë: Kapen me 131 kg drogë, arrestohen 4 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 15:09 04-02-2018 Lezhë: Kapen me 131 kg drogë, arrestohen 4 persona

131 kg kanabis janë sekuestruar në rrugën Bukmir-Kallmet në Lezhë. 

Si pasojë e operacionit, janë vënë në pranga nga policia 4 persona, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet i ditur.

Gjatë kontrollit policor janë gjendur dhe 30 fishekë, 53 kapsolla dhe një kallëp tritol.

4 personat e arrestuar janë shoqëruar në komisariat ku do të vazhdojnë dhe hetimet e mëtejshnme. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rethit Gjyqësor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017836093902588
array(1) { ["section"]=> string(55) "lezhe-kapen-me-131-kg-droge-arrestohen-4-persona-109104" }