Licencat: Nis lufta mes Ora News dhe Autoritetit të Mediave Audiovizive

Publikuar tek: barometri, më 08:58 12-01-2017 Licencat: Nis lufta mes Ora News dhe Autoritetit të Mediave Audiovizive

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023179054260254
array(1) { ["section"]=> string(76) "licencat-nis-lufta-mes-ora-news-dhe-autoritetit-te-mediave-audiovizive-65279" }