Lidh djalin me zinxhirë çdo ditë para se të shkojë në punë, arsyeja do ju skandalizojë

Publikuar tek: bota, më 08:15 08-03-2016 Lidh djalin me zinxhirë çdo ditë para se të shkojë në punë, arsyeja do ju skandalizojë

Një ngjarje absolutisht e pazakontë dhe skandaloze në Huelva të Spanjës. Një nënë, çdo ditë, para se të shkojë në punë, lidh me zinxhirë dhe e mbyll me dryn djalin e saj.

Arsyeja? I duhet të shkojë në punë. Kanë qenë fqinjët ata të cilët kanë njoftuar autoritetet pasi dëgjuan fëmijën që kërkonte ndihmë. Sipas “Europa Press” 7-vjeçari u gjet i etur dhe i uritur në një dhomë të papastër.

Nëna e fëmijës ka shpjeguar se e lidh nga ora 6 e mëngjesit deri pasdite vonë pasi i duhet të shkojë në punë. Ajo tashmë rrezikon kujdestarinë e djalit të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030623912811279
array(1) { ["section"]=> string(91) "lidh-djalin-me-zinxhire-cdo-dite-para-se-te-shkoje-ne-pune-arsyeja-do-ju-skandalizoje-34521" }