Lidhja e kryeministrit Rama me vëllezërit Hyskaj dhe reklama e madhe që po bën për nder të tyre

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:57 11-07-2016 Lidhja e kryeministrit Rama me vëllezërit Hyskaj dhe reklama e madhe që po bën për nder të tyre

Drejtuesi i emsionit “Oktapod”, Turjan Hyska, la lançuar së fundmi një aplikacion për platformën Android.

“WeTick” është një ide e veçantë, një lloj rrjeti social i bazuar në fotografi, por jo tamam si Instagram. Ideja bazë zgjidhja e dilemave mes postimit të dy fotografive të ndryshme njëkohësisht, ndërkohë që ndjekësit tuaj mund të pëlqejnë njërën apo tjetrën.

Turi dhe vëllai i tij Eljo Hyska që është njëkohësisht sekretar i FRESSH, janë angazhuar me mish e me shpirt për t’i bërë sa më shumë reklamë këtij aplikacioni që sjell shumë fitime.

Ata kanë kërkuar ndihmën e VIP-ave më të njohur në vend ndërsa kanë gjetur edhe mbështetjen e vetë kryeministrit Edi Rama.

Edi Rama ka hapur një llogari në këtë aplikacion vetëm e vetëm për hir të reklamës dhe duket se ka edhe kohën që i duhet për t’u marrë me të.

Ky është postimi që bën shefi i kabinetit që sfidën e tij e ka zgjedhur me aktorin e humorit Ermal Mamaqi.

rama.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036731004714966
array(1) { ["section"]=> string(101) "lidhja-e-kryeministrit-rama-me-vellezerit-hyskaj-dhe-reklama-e-madhe-qe-po-ben-per-nder-te-tyre-46176" }