Lidhja intime e Trump me pornostaren, reagon për herë të parë Melania

Publikuar tek: bota, më 09:54 28-01-2018 Lidhja intime e Trump me pornostaren, reagon për herë të parë Melania

Në mediat ndërkombëtare prej disa ditësh qarkullon lajmi se Melania dhe Donald Trump nuk i kanë mirë marrëdhëniet me njëri- tjetrin. Kjo si pasojë e lajmit të bujshëm që Presidenti Trump ka patur lidhje intime më një pornostare. Daily Mail shkroi se bashkëshortja nuk e shoqëroi presidentin në udhëtimin drejt Alpeve të Zvicrës, kjo për shkak të thashethemeve të kohëve të fundit.

Ndërsa pas kësaj ka reaguar për herë të parë Melania, e cila sigurisht që nu ka folur vetë, por zëdhënësja e saj, Stephanie Grisham. Kjo e fundit i ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet lidhur me çiftin presidencial dhe i ka quajtur lajme të rreme.

Mardhënia e Donald Trump me pornostaren në fjalë mendohet se i përket vitit 2006, kohë kjo kur Melania ishte shtatzënë me djalin e tyre Barron.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013257026672363
array(1) { ["section"]=> string(75) "lidhja-intime-e-trump-me-pornostaren-reagon-per-here-te-pare-melania-108215" }