'Lidhja me Gent Cakaj'/ Rea, vajza e Linda Ramës padit Artur Zhejin dhe 7 portale të tjera

Publikuar tek: aktualitet, më 16:05 24-04-2019 'Lidhja me Gent Cakaj'/ Rea, vajza e Linda Ramës padit Artur Zhejin dhe 7 portale të tjera

Prej disa ditësh në disa portale të ndryshme ka qarkulluar lajmi se vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari është në një lidhje me ministrin e Jashtëm në detyrë Gent Cakaj.

Rea Xhillari ka paditur në gjykatë gazetarin Artur Zhejin dhe 7 portale të tjera, pas artikujve të publikuar prej tyre, ku shkruhej se vajza e Linda Ramës ishte në një lidhje bashkëjetese me Ministrin në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj. 

Kujtojmë që ky i fundit, i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin 'Opinion', i mohoi zërat duke thënë se ky lajm nuk është i vërtetë.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023442029953003
array(1) { ["section"]=> string(95) "lidhja-me-gent-cakaj-rea-vajza-e-linda-rames-padit-7-artur-zhejin-dhe-7-portale-te-tjera-161702" }