Lind fëmija i parë i vitit 2018, gazetarja e Top Channel sjell në jetë një djalë

Publikuar tek: barometri, më 08:19 02-01-2018 Lind fëmija i parë i vitit 2018, gazetarja e Top Channel sjell në jetë një djalë

Lind fëmija i parë te materniteti “Koço Glozheni“ për Vitin 2018.

Është djalë, quhet Lael Sakolli dhe lindi i shëndetshëm, plot 4100 gram. Nëna që e solli në jetë është gazetare në Top Channel, Silvana    Muça. Newsbomb.al i uron shëndet e jetë të gjatë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053160905838013
array(1) { ["section"]=> string(86) "lind-femija-i-pare-i-vitit-2018-gazetarja-e-top-channel-sjell-ne-jete-nje-djale-105115" }