Lind krijesa e çuditshme, gjysmë krokodil e gjysmë buall (Foto)

Publikuar tek: bota, më 19:43 05-10-2015 Lind krijesa e çuditshme, gjysmë krokodil e gjysmë buall (Foto)

Një krijesë e mistershme që duket të jetë një hybrid midis një bualli dhe një krokodili po tmerron banorët e Tailandës.

Krijesa u lind nga një buallicë në një fshat të vogël në thellësi të Tailandës dhe nuk jetoi shumë kohë pas lindjes. Tashmë fshatarët besojnë se ajo do t’iu sjellë fat të mirë. Krijesa i ka këmbët si buall por me kokë dhe lëkurë zvaraniku.

2D1E2DA300000578-0-image-a-69_1444060219132.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012290000915527
array(1) { ["section"]=> string(66) "lind-krijesa-e-cuditshme-gjysme-krokodil-e-gjysme-buall-foto-22404" }