Linda Halimi gati publikimin e “World”, prezanton Shqipërinë në Eurovision

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:52 10-03-2017 Linda Halimi gati publikimin e “World”, prezanton Shqipërinë në Eurovision

Linda Halimi do të publikojë versionin anglisht të këngës “Botë” më 12 mars, pak përpara se të zhvillohet mbledhja e delegacioneve të Eurovision në Kjev.

Versioni me të cilën Linda do të prezantojë Shqipërinë do të jetë në anglisht. Videoklipi i këngës “World” dhe versioni i final i saj kanë përfunduar dhe tashmë pritet publikimi pas dy ditësh.

Deri më tani në rrjetet sociale dhe faqet që komentojnë Eurovisionin, kënga e Shqipërisë është vlerësuar pozitivisht. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01143479347229
array(1) { ["section"]=> string(77) "linda-halimi-gati-publikimin-e-world-prezanton-shqiperine-ne-eurovision-71467" }