Linda Halimi performon himnin kombëtar të SHBA në ndeshjen e NBA

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:34 23-02-2016

Linda Halimi performon himnin kombëtar të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në një ndeshje baketbolli të NBA. Performanca e saj është pritur mjaft mirë dhe është duartrokitur gjatë nga të pranishmit. Këngëtarja kishte veshur një fustan të zi dhe dukej mjaft elegante.

Ajo së fundmi ishte pjesë e show-t amerikan “American Idol”, ku ka mahnitur jurinë me performncat e saj. Pjesë e jurisë ishte edhe këngëtarja Jennifer Lopez. Zëri i saj është cilësuar mjaft i fuqishëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036610126495361
array(1) { ["section"]=> string(70) "linda-halimi-performon-himnin-kombetar-te-shba-ne-ndeshjen-e-nba-33357" }