Linda Halimi publikon këngën e re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:55 14-05-2016 Linda Halimi publikon këngën e re

Këngëtarja kosovare Linda Halimi ka publikuar këngën e saj më të re me të cilën po tenton të gjejë famë edhe në Amerikë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Linda është shprehur mjaft e lumtur për lançimin e këngës së re në gjuhën angleze.

Kënga titullohet "Come Thru”, dhe është publikuar në versionin audio.

Producent të kësaj kënge është “London On Da Truck” dhe tekstin e ka shkruar Tasha Catour.

Disa muaj më parë Linda ishte pjesë e Show-t ‘American Idol’ ku juria e komentoi zërin e saj mjaft të fuqishëm.

linda_halimki.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026895999908447
array(1) { ["section"]=> string(39) "linda-halimi-publikon-kengen-e-re-40428" }