Linda Halimi tërheq vëmendjen e ‘People’ me performancën në American Idol

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:48 07-01-2016

Në Shqipëri dhe Kosovë nuk ka qenë befasi e madhe performanca e Linda Halimit në spektaklin ‘American Idol’, për arsye se aftësia e saj njihet prej vitesh, por ndërkohë në SHBA, këngëtarja shqiptare ka surprizuar jo pak.

Përveç vlerësimeve shumë pozitive të marra nga juria e kryesuar nga Jennifer Lopez, edhe revista e njohur ‘People’ ka shkruajtur për performancën e Lindës.

Sigurisht, përveç zërit të fuqishëm, një vëmendje të madh e i kushtohet edhe humbjes së madhe në peshë që këngëtarja ka arritur në pak kohë. ‘People’ transmeton gjithashtu fjalët Lindës të thëna përpara hyrjes në audicionin e ‘American Idol’. 

lindita-435.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032049179077148
array(1) { ["section"]=> string(77) "linda-halimi-terheq-vemendjen-e-people-me-performancen-ne-american-idol-29404" }