Linda Morina, jashtë të zakonshmes në plazh (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:27 08-08-2016 Linda Morina, jashtë të zakonshmes në plazh (VIDEO)

Këngëtarja Linda Morina është filmuar në plazh teksa bënte foto me disa fansa të saj.

Ndëkohë që të tjerët shkojnë me plazh me rroba banjoje dhe shapka, Linda ka veshur sandale me taka të larta, një fund të shkurtër dhe kanotjerë. Ajo mezi ecën, pasi rëra e pengon të lëviz me takat e saj.

 

Linda Morina me taka ne plazh ???

A video posted by VIP Shqiptarë ? (@vip.shqiptare) on Aug 8, 2016 at 11:30am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073139667510986
array(1) { ["section"]=> string(54) "linda-morina-jashte-te-zakonshmes-ne-plazh-video-49159" }