Linda Rama mbledh në darkën e fundvitit gazetaret femra, i pranishëm dhe kryeministri (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:33 14-12-2016 Linda Rama mbledh në darkën e fundvitit gazetaret femra, i pranishëm dhe kryeministri (Foto)

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama ka mbledhur në një darkë për festat e fundvitit gazetaret femra të disa prej mediave më të njohura shqiptare.

Fjalën përshëndetëse e ka marrë gazetarja Rudina Xhunga, pasi sipas ‘traditës’ së darkës i ka rënë leku i byrekut. Mes të ftuarve janë edhe, Iris Luarasi, Eni Vasili, Beti Njuma, Monika Stafa, Anila Basha dhe Jonida Shehu.

“Ky është i vetmi lek që kam marrë nga Rama”, ka qenë batuta e gazetares Rundina Xhunga.

Nuk ka munguar as kryeministri Edi Rama, i cili ka mbërritur në ambientet e restorantit, për të përshëndetur gazetaret.

Në mbrëmje do të ndahet edhe byreku i vitit 2017, dhe sërish, gazetares që do t’i bjerë leku, do mbajë një fjalim të shkurtër vitin tjetër.

 

15556488_1937710286459498_1831449728_o.jpg

15556413_1937710283126165_586266163_o.jpg

15556395_1937710279792832_1893704417_o.jpg

15494060_1937710633126130_1859529097_n.jpg

15515885_1937710276459499_304178419_o.jpg

15555437_10155480927233765_190183959_o_copy.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091571807861328
array(1) { ["section"]=> string(95) "linda-rama-mbledh-ne-darken-e-fundvitit-gazetaret-femra-i-pranishem-dhe-kryeministri-foto-62685" }