Linda Rama me bashkëshorten e Erdogan në rezidencë, thithin vëmendjen e gazetarëve

Publikuar tek: politike, më 11:24 23-03-2018 Linda Rama me bashkëshorten e Erdogan në rezidencë, thithin vëmendjen e gazetarëve

Kryeministri Edi Rama ndodhet Turqi ku është takuar mbrëmë me presidentin Rexhep Tayip Erdogan rreth orës 19:00 dhe kanë darkuar së bashku në ambientet e rezidencës presidenciale  “Tarabya”.

Dy zyrtarët shoqëroheshin nga bashkëshortet e tyre, përkatësisht nga Linda dhe Emineja të cilat kanë kaluar momente të këndshme në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Zonjat e politikanëve kanë thithur vëmendjen e gazetarëve e medieve turke të cilat kanë shkruar për takimin mes tyre por pa dhënë shumë detaje të cilat na kanë lënë t’i kuptojmë përmes këtyre fotove.

Linda dhe Emineja, janë veshur kaq ndryshe nga njëra-tjetra e përfaqësojnë kultura të ndryshme por kjo nuk i ka penguar të përshtaten e të jenë në harmoni së bashku.

linda1.jpg

ad4952f0e4dcddc7326a1d32a8e26af8_L.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Çudi nëse nuk çelen menjëherë negociatat për Shqipërinë”, Rama për Financial Times: Duam të shpërblehemi, BE s’e di rëndësinë tonë, Merkel PO
NGA SHBA/ Xhafaj takim me drejtues të DEA-s, zbardhet gjithçka »
Article Logic
Execution time: 0.012978076934814
array(1) { ["section"]=> string(88) "linda-rama-me-bashkeshorten-e-erdogan-ne-rezidence-thithin-vemendjen-e-gazetareve-114242" }