Lindja e foshnjës mbretërore, William dhe Kate takojnë më në fund nipin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:15 15-05-2019 Lindja e foshnjës mbretërore, William dhe Kate takojnë më në fund nipin

Princi William dhe dukesha Kate kanë vizituar nipin e tyre Archie për herë të parë pasditen e djeshme në shtëpinë Meghan dhe Harry, në Cottage Frogmore.

Sipas asaj që raportojnë mediat e huaja çifti kanë shkuar për vizitë pa tre fëmijët e tyre, George, Charlotte dhe Louis.

Çifti mbretëror arriti në Cottage Frogmore menjëherë pasi Harry u kthye nga Oxford, pas një sërë angazhimesh. Korrespondenti Victoria Murphy konfirmoi lajmin dhe tha në Twitter: " Duka dhe Dukesa e Kembrixhit vizituan nipin e ri Archie në Cottage Frogmore. Vizita u zhvillua pasi Harry u kthye nga një ditë angazhimesh në Oksford.

Ndërkohë, tani pritet që fëmijët e çiftit të takohen me kushëririn e tyre më të vogël. Meghan dhe Harry u bënë prindër për herë të parë më 6 maj.

royal-baby-archie-name-meaning-1557411127.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066409111022949
array(1) { ["section"]=> string(77) "lindja-e-foshnjes-mbreterore-william-dhe-kate-takojne-me-ne-fund-nipin-164414" }