Liqeni i Komanit-Shkodër

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:25 26-07-2015 Liqeni i Komanit-Shkodër

Liqeni i Komanit-Shkodër

Ky është Liqeni i Komanit në Shkodër dhe siç mund ta shihni dhe në foto, ka bërë kaq shumë njerëz bashkë, jo vetëm shqiptarë por edhe të huaj të cilët janë mahnitur nga kjo bukuri liqenore rrethuar nga malet. Detaji i flamurit me shqiponjën dykrenare e bën edhe më të bukur këtë udhëtim në Koman. Një udhëtim që s’duhet humbur kurrsesi...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010124921798706
array(1) { ["section"]=> string(30) "liqeni-i-komanit-shkoder-16998" }