Liqeni i Pogradecit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:37 06-09-2015 Liqeni i Pogradecit

Foto për ditën e sotme është përzgjedhur liqeni i Pogradecit. I njohur për bukuritë e tij të rralla natyrore, liqeni Pogradecit ka tërhequr këtë sezon vere shumë pushues, të cilët kanë preferuar ujin e tij përpara bregdetit shqiptar. Kjo foto e veçantë e liqenit është bërë nga magnolia_lo dhe postuar në facebook nga Invest in Albania.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010303974151611
array(1) { ["section"]=> string(25) "liqeni-i-pogradecit-20074" }