Liri Berisha doli të flasë për Nënë Terezën, por të gjithë sytë ishin tek varësja që mbante në qafë: Ja sa kushton

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:58 20-10-2017 Liri Berisha doli të flasë për Nënë Terezën, por të gjithë sytë ishin tek varësja që mbante në qafë: Ja sa kushton

Ditën e djeshme bashkëshortja e ish-kryeminsitrit Sali Berisha, zonja Liri Berisha ka qenë e ftuar në emisionin “Rudina”, me rastin e lumturimit të Nënë Terezës.

 Berisha gjatë ditës së djeshme ka folur për takimin e saj me Nënë Terezën, por ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve ka qenë varësja që kishte vënë në qafë.

Sot në media është shkruar se varësja me perla që bashkëshortja e Berishës mbane në qafë ka qenë e firmës “Chanel”, dhe nga kërkimet në faqen e Channel rezulton se çmimi i varëseve të tilla fillon nga 1.000 euro.

dgsdgsdgsdg_copy.jpg

dsgsdgdsgdsg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028388977050781
array(1) { ["section"]=> string(118) "liri-berisha-doli-te-flase-per-nene-terezen-por-te-gjithe-syte-ishin-tek-varesja-qe-mbante-ne-qafe-ja-sa-kushton-96646" }