Liri Berisha në Novoselë, jep ndihma për të përmbyturit

Publikuar tek: aktualitet, më 12:53 06-02-2015 Liri Berisha në Novoselë,  jep ndihma për të përmbyturit

Liri Berisha, gruaja e ish-kryeministrit Berisha, ka shkuar sot në Novoselë të Vlorës për të parë nga afër situatën e shkakëtuar nga përmbytjet.

Ajo takoi kryetarin e komunës së Novoselës si i dorëzoi Shtabit të Emergjencës 200 pako me ushqime për t’u ardhur në ndihmë familjeve të përmbytura.

“Kjo është një situatë e vështirë dhe këta banorë sot më shumë se kurrë kanë nevojë për mbështetje,”-tha Liri Berisha nga Novosela.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sali Berisha rikthen vëmendjen te përplasja e djeshme e Ramës me një banor
Kavaja dhuron ndihma për zonat e përmbytura në jug të vendit »
Article Logic
Execution time: 0.011618852615356
array(1) { ["section"]=> string(59) "liri-berisha-ne-novosele-jep-ndihma-per-te-permbyturit-2525" }