‘Liria ka emër’, Mozzik bëhet bashkë me djalin e Hashim Thaçit, mes maleve me flamurin e UÇK-së

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:12 05-12-2020 ‘Liria ka emër’, Mozzik bëhet bashkë me djalin e Hashim Thaçit, mes maleve me flamurin e UÇK-së

Këngëtari i talentuar nga Kosova, Mozzik, ka postuar në rrjete sociale një foto me djalin e ish-Presidentit Hashim Thaçi.

Reperin dhe djalin e Thaçit e ka bërë bashkë flamuri i UÇK-së, teksa kanë postuar një foto duke e mbajtur në duar.

Screenshot_14.jpg

Kujtojmë që prej nëntorit Hashim Thaçi ndodhet në paraburgimin e Hagës pas konfirmimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale për krime lufte, bashkë me Kadri Veselin, Rexhep Selimin e Jakup Krasniqin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Më i lumtur se kurrë, Gent Fatali poston foton sensuale me motrën e Loredanës duke...
Nuk e besoi për infektimin, gazetarja i kthehet ashpër ndjekëses (KOMENTET) »
Article Logic
Execution time: 0.011446952819824
array(1) { ["section"]=> string(98) "liria-ka-emer-mozzik-behet-bashke-me-djalin-e-hashim-thacit-mes-maleve-me-flamurin-e-uck-se-230313" }