Lirimi i Çakos nga detyra, reagon për herë të parë LSI: E shiti Rama

Publikuar tek: politike, më 15:29 08-01-2018 Lirimi i Çakos nga detyra, reagon për herë të parë LSI: E shiti Rama

Pas lirimit nga detyra të kreut të përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Haki Çako vjen edhe reagimi i Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Kreu i Grupit Parlamentar i LSI, Petrit Vasili shkruan në facebook se u shit nmga kryeministri Edi Rama.

“Edhe i "sukseshem" edhe e shkarkuan Haki Çakon.
Te "sukseshmit" zakonisht dekorohen ndersa keta i heqin.
Gjithe ajo droge pa fund ne kohen e Çakos ishte nje arritje e "papare" dhe me parate e se ciles kryeministri bleu zgjedhjet.
Cfare kryeministri mosmirenjohes, si e shiti ish drejtorin me te cilin priu dhe be njesh me bandat dhe trafikantet ne 25 qershor dhe me te cilin na vuri ne faqet e para te te gjithe medias boterore”, shkruan Vasili. 

vasili.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099508762359619
array(1) { ["section"]=> string(73) "lirimi-i-cakos-nga-detyra-reagon-per-here-te-pare-lsi-e-shiti-rama-105844" }