'Lironi djemtë tanë!' Dalin PAMJET E PARA, çfarë po ndodh në komisariatin e Kukësit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:25 01-04-2018 'Lironi djemtë tanë!' Dalin PAMJET E PARA, çfarë po ndodh në komisariatin e Kukësit (VIDEO) Foto nga protesta para komisariatit Kukës

Ashtu dhe si u paralajmërua, vazhdon protesta e radhës në komisariatin e Kukësit.

Pas ndalimit nga policia të 24 personave të cilët morën pjesë në protestën e ditës së djeshme në Rrugën e Kombit, qytetarë dhe përfaqësues të opozitës janë mbledhur para komisariatit të Kukësit dhe kërkojnë lirimin e të arrestuarve.

Në video dëgjohen qartë thirrjet e qytetarëve: Lironi djemtë tanë! Rama ik!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy aksidente/ Përmbyset fugoni me pasagjerë, makina përfundon në…
Gjenden 30 thasë drogë në Orikum, dyshohet se do të nisej drejt Italisë »
Article Logic
Execution time: 0.011821985244751
array(1) { ["section"]=> string(92) "lironi-djemte-tane-dalin-pamjet-e-para-cfare-po-ndodh-ne-komisariatin-e-kukesit-video-115291" }