LISTA ME EMRAT E POLITIKANËVE/ Drejtuesit e gjimnazit në Tiranë-nxënësve: Ndiqni këta shembuj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:58 26-01-2017 LISTA ME EMRAT E POLITIKANËVE/ Drejtuesit e gjimnazit në Tiranë-nxënësve: Ndiqni këta shembuj

Drejtuesit e gjimnazit “Sami Frashëri”, si shembull udhërrëfyes për nxënësit e tyre kanë vendosur një tabelë gjigante me fotot e disa prej personaliteteve të njohura në vend, thuajse të gjithë aktorë të politikës.

Dhe ata kanë dalë pikërisht nga bankat e “Sami Frashërit”.

Më poshtë lista me emrat e atyre që kanë studiuar në këtë gjimnaz:

Fatos Nano

 Bamir Topi

Ilir Meta

Lulzim Basha

Mimi Kodheli

Saimir Tahiri

Genc Ruli

Majlinda Bregu

Aldo Bumci

Zana Guxholli

Genc Pollo

Fatos Lubonja

Keltis Kruja

Jorida Tabaku

Gjergj Teneqexhi

Adrian Civici

Arben Imami

Dashamir Shehi

Ben Blushi

Erion Veliaj

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03646183013916
array(1) { ["section"]=> string(97) "lista-me-emrat-e-politikaneve-drejtuesit-e-gjimnazit-ne-tirane-nxenesve-ndiqni-keta-shembuj-66719" }