“Live”, digjet kamioni në Librazhd, bllokohet totalisht trafiku

Publikuar tek: aktualitet, më 12:19 09-06-2015 “Live”, digjet kamioni në Librazhd, bllokohet totalisht trafiku Foto nga vendngjarja

Një kamion është duke u djegur në afërsi të qytetit të Librazhdit.

Siç shihet nga fotot kamioni po shkrumbohet i tëri teksa zjarrfikësit janë në tratativa për të shuar flakët. Ende nuk dihet se çfarë e shkaktoi rënien e zjarrit edhe pse paraprakisht dyshohet të ketë ardhur si pasojë e një defekti teknik. Kamioni është me targa DR 7644 E dhe fatmirësisht drejtuesi i tij ka mundur të dalë në kohë duke mos rrezikuar jetën.

Trafiku është totalisht i bllokuar, ndërsa raportohen vetëm dëme materiale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen 2 automjete në Tiranë, dëme të mëdha materiale (FOTOT)
Shpëtim Idrizi për Lefterie Luzin: “Luzja e KQZ-së” »
Article Logic
Execution time: 0.012338161468506
array(1) { ["section"]=> string(65) "live-digjet-kamioni-ne-librazhd-bllokohet-totalisht-trafiku-13095" }